Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej

Prof. n. med. i n. o zdr. dr hab. Andrzej Czamara

specjalista w dziedzinie fizjoterapii

Rejestracja

Poniedziałek i Środa: 700 – 1900
Wtorek, Czwartek, Piątek: 700 – 1600

Lokalizacja

Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej

ul. Tadeusza Kościuszki 4
50-038 Wrocław

Godziny Otwarcia

Poniedziałek i Środa: 700 – 1900
Wtorek, Czwartek, Piątek: 700 – 1600

Czamara Centrum Rehabilitacji Wrocław

Pomagamy od ponad 20 lat.

Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej we Wrocławiu powstało z myślą o wymagających Pacjentach, oczekujących profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze. Świadczymy usługi z zakresu fizjoterapii w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, mając na uwadze złożoność procesu rehabilitacji oraz potrzebę jego indywidualizacji. Wykonujemy zabiegi z zakresu kinezyterapii, masażu, fizykoterapii, terapii manualnej i metod specjalnych.
Założyciel Centrum – Prof. n. med. i n. o zdr. dr hab. Andrzej Czamara – jest specjalistą w dziedzinie fizjoterapii, posiadającym ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z Pacjentem.

2020 © Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej z siedzibą we Wrocławiu. Realizacja

Wytyczne dla pacjentów w związku z COVID-19

Wytyczne dla pacjentów uczęszczających na zabiegi fizjoterapeutyczne w systemie rehabilitacji ambulatoryjnej w trakcie pandemii COVID. Wytyczne obowiązują od dnia 15.06.2021roku.


1. Przy wejściu na teren obiektu CREM, pacjent lub / i osoba towarzysząca pacjentowi poddaje się pomiarowi temperatury.

2. Przed wykonaniem postępowania fizjoterapeutycznego , konsultacji lekarskiej, wizycie fizjoterapeutycznej i innych usług świadczonych przez CREM, pacjent udzielenia odpowiedzi na pytania wypełniając ankiety dotyczące zagrożenia COVID, której celem jest ustalenie występowania objawów choroby lub ryzyka narażenia na chorobę. W przypadku przynajmniej jednej odpowiedzi „TAK” lub braku udzielenia odpowiedzi na przynajmniej jedno pytanie, może zostać zidentyfikowane podwyższone ryzyko zakażenia. W takiej sytuacji fizjoterapeuta, lekarz lub inny pracownik, osoba świadcząca usługi CREM ma prawo odmówić wykonania usługi.)

3. Pacjent ma założoną maseczkę na usta i nos zgodnie z obowiązującymi przepisami.

4. Pacjent przychodzi na zabiegi wyłącznie z niezbędnymi przedmiotami.

5. Pacjent przy wejściu do CREM, kolejno do gabinetu w którym ma planowane zabiegi fizjoterapeutyczne, dezynfekuje lub myje ręce. Wykonuje te same czynności przy wyjściu z gabinetu, kolejno opuszczając teren CREM.

6. Pacjent przebywający na terenie CREM utrzymuje stale bezpieczny dystans przynajmniej 1.5 m od pozostałych pacjentów.

7. Pacjent nie może używać telefonu komórkowego i innych akcesoriów podczas wykonywania czynności medycznych w CREM, które nie są niezbędne dla przeprowadzenia konsultacji, wizyt i zabiegów medycznych w CREM.

8. Na terenie CREM podczas konsultacji, wizyt fizjoterapeutycznych, a także podczas zabiegów fizjoterapeutycznych pacjentów nie przebywają osoby im towarzyszące, poza opiekunami prawnymi pacjentów nieletnich oraz osób niepełnosprawnych. Ostateczną decyzję podejmuje fizjoterapeuta prowadzący. Osoba towarzysząca musi wypełnić odpowiednie ankiety, musi być zabezpieczona tak samo jak pacjent tj; nosi maskę, utrzymuje bezpieczny dystans w trakcie trwania zabiegów, posiada zmienne obuwie i zachowuje zasady mycia rąk, dezynfekcji. W przypadkach zagrożenia pandemicznego, fizjoterapeuta może poprosić o certyfikat szczepień lub pisemny wynik stwierdzający negatywny wynik testu COVID pacjenta lub / i osoby towarzyszącej pacjentowi.

9. Znosi się obowiązek noszenia rękawiczek.

Jak skutecznie myć ręce.

Jak prawidłowo założyć i zdjąć maseczkę.