• zapraszamy: poniedziałek - piątek w godzinach 7 30 - 19 30
  • Wrocław, ul. Kościuszki 4
  • rejestracja@czamara-centrum.pl
Pomagamy od 1997 roku.
Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej we Wrocławiu powstało z myślą o wymagających Pacjentach, oczekujących profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze.
Poznajmy się
Fizjoterapia w chorobach i obrażeniach narządu ruchu
Prowadzimy indywidualną fizjoterapię w chorobach i obrażeniach narządu ruchu w ścisłej współpracy z lekarzem prowadzącym. Monitorujemy proces rehabilitacji przy wykorzystaniu obiektywnych metod biomechanicznych i fizjologicznych. Wykonujemy zabiegi z zakresu kinezyterapii, masażu, fizykoterapii i metod specjalnych, takich jak trening propriocepcji, stabilizacyjny czy terapia manualna.
Rejestracja
Konsultacje
Przed podjęciem leczenia skonsultuj swój stan zdrowia z naszymi specjalistami.
Rejestracja
Wracamy do pracy od 5 maja 2020
Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wraca do pracy. Zapraszamy do rejestracji od 5 maja 2020 roku.
Rejestracja
Previous
Next

Fizjoterapia w chorobach i obrażeniach narządu ruchu.

Fizjoterapia w schorzeniach kręgosłupa.

Fizjoterapia w traumatologii sportowej.

Fizjoterapia po wypadkach komunikacyjnych.

Umów się na wizytę w Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej.

Czamara Centrum Rehabilitacji Wrocław

Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej

Pomagamy od ponad 20 lat.

Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej we Wrocławiu powstało z myślą o wymagających Pacjentach, oczekujących profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze. Świadczymy usługi z zakresu fizjoterapii w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, mając na uwadze złożoność procesu rehabilitacji oraz potrzebę jego indywidualizacji. Wykonujemy zabiegi z zakresu kinezyterapii, masażu, fizykoterapii, terapii manualnej i metod specjalnych.
Założyciel Centrum – dr hab. Andrzej Czamara – jest specjalistą w dziedzinie fizjoterapii, posiadającym ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z Pacjentem.

Cennik Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej
Regulaminy
Polityka Prywatności
Kontakt
Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej © 2020 | powered by D.